Bejelentkezés  \/ 
x
vagy
 Use Facebook account  Use Google account
x
2017. november 24. Péntek  Ma Emma napja van.  

X2S 2007, Visegrád

  • Állapot: Archív
A visegrádi verseny eredménylistája.
Részletes lista

04 júl. 2007 0 comment
(0 szavazat)
 
X2S Visegrád - Férfi abszolút    
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 68 Medgyes Gábor X2S TEAM - YASEC 03:19:37
2 5 Mester Bálint X2S TEAM - YASEC 03:21:30
3 103 Maróti Vilmos Triatlon Sopron SE 03:26:43
4 12 Koller Szilard X2S TEAM - YASEC 03:35:36
5 97 Horváth Zsolt EE Polythlon-Bringabanda 03:40:18
6 7 Dezső Sándor X2S TEAM - YASEC 03:40:54
7 6 Dobai Zoltán X2S TEAM - YASEC 03:42:50
8 122 Spilák Tamás Alpine pro szombathely 03:43:01
9 8 Szász Viktor Vitalitás SE 03:50:47
10 127 Szkolnikovics Tamás Katlan SE 03:50:49
11 109 Pintér Sándor Pézügyőr SE 03:50:49
12 134 Dr. Ragó Péter - 04:02:07
13 82 Szabó Tamás X2S TEAM - YASEC 04:03:37
14 59 Gajdics Péter Jászberény TRIATLON és Gödöllői Bikák 04:06:39
15 125 Flier Lajos Sándor X2S TEAM - YASEC 04:07:38
16 101 Leisztner János egyéni 04:12:20
17 93 Fischer János EASY STAR 04:12:28
18 83 Erdős Bálint X2S TEAM - YASEC 04:15:15
19 88 Bergmann Ernő Balaton-Party KE 04:19:42
20 86 Balla Péter TitánTriatlon Club 04:24:06
21 98 Kosznovszki István Pilisszentkereszt 04:24:44
22 133 Boronkay Péter (Rabló) KMSE., Titán TC 04:28:59
23 105 Pál Balázs UTE 04:28:59
24 66 Galamb Gábor Dr. RMKSE 04:30:09
25 119 Kopányi László egyéni 04:31:30
26 90 Bobor Zsolt Alföldi Hegyivadászok SZKE 04:32:33
27 74 Szegő Péter X2S 04:35:26
28 73 Kőszegi Csaba X2S TEAM - YASEC 04:35:26
29 85 Ambrus Norbert D.Ö.K.E-KOMLÓ WOODOO KUMBU 04:38:37
30 106 Pál József UTE 04:40:47
31 69 Láng Erik - 04:42:16
32 117 Kiss Csaba Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub 04:44:23
33 39 Király Béla   04:45:54
34 75 Csaba Gábor X2S TEAM - YASEC 04:46:08
35 87 Bérdi Márk BEAC 04:46:12
36 145 Csizmazia Gergely egyesületen kívüli 04:47:46
37 112 Tokaji Nagy Csaba Outdoor Magazin Racing Team 04:49:15
38 118 Kiss László Sportolna 04:49:38
39 58 Demeter Gábor Jászberényi Triatlon Egyesület 04:50:11
40 108 Peter Hertl Sr. H-TRIATHLON TEAM 04:50:57
41 64 Ferenczi Balázs Ee Polythlon 04:52:39
42 94 Frank Ádám Titán TC, Szeged 04:58:11
43 111 Stanga  Tibor Tatabánya 04:59:47
44 102 Major László szabadidős 05:00:37
45 110 Radics Zoltán EASY STAR 05:01:12
46 51 Komáromi Zsolt X2S TEAM - YASEC 05:02:37
47 99 Kukucska Attila - 05:03:46
48 52 Bardi Attila Bekesi AFESZ kosarladba Klub 05:08:26
49 91 Csendes Zoltán Four Dianonds 05:08:37
50 89 Besenyei György Kelly\'s Klub 05:09:06
51 70 Szemán Zsolt - 05:13:09
52 123 Szűcs István Vasemberek Klubja 05:19:45
53 104 Oláh Tamás, Dr. - 05:26:13
54 92 Duronelly Péter nincs 05:28:42
55 141 Bella Zsolt - 05:39:15
56 4 Hajdu Péter X2S TEAM - YASEC 05:46:37
57 120 Szalai András BKV  ELŐRE  SC 06:09:45
58 107 Peter Hertl H-TRIATHLON TEAM 02:32:12
59 116 Khaut Péter TRIATLON SOPRON 03:03:46
60 3 Váraljai Vázsony X2S, TFSE 03:13:05
61 95 Gyurka Zoltán D.Ö.K.E. 03:40:01
62 126 Csaba Dávid - 03:41:15
63 139 Töreki Szabolcs Biopont 02:49:51
64 138 Virág János - 03:05:01
65 100 Léhárt János Moon-Light Ura SC. 00:18:26
66 140 Varga Tamás Ervin Vasemberek Klubja 00:19:00
67 114 Varga Szilárd D.Ö.K.E. 00:19:44
         
X2S Visegrád - Női abszolút    
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 1 Erdélyi Eszter X2S TEAM - YASEC 03:29:34
2 128 Dermekova Andrea H-TRIATHLON TEAM 04:09:30
3 53 Poór Brigitta TRIATLON Sopron 04:17:37
4 96 Gergelics Dóra - 04:47:46
5 18 Márkus Emese X2S TEAM - YASEC 05:52:39
         
X2S Visegrád - X2S Team Abszolút    
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 T121 Pelsőzy Attila, Spilák Tamás, Hattyán Dániel X2S Száguldás 03:23:22
2 T144 Földi Robert, Vertich Tamás, Langer Olivér Salgótarjáni triatlon klub 03:24:24
3 T124 Szűcs Fatima, Torma Gergő, Farkas Attila BriNGABANDA katlan se 03:36:58
4 T137 SARLÓ EMESE, NAGY HEDVIG, PÁLMAFI MARIANN BRINGABANDA 03:52:11
5 T135 Lipták Dezső, Dezső Sándor X2S TEAM - YASEC 03:55:32
6 T219 Galamb Gábor, Séllei Katalin, Horváth Csaba RMKSE 03:57:04
7 T143 Prokopp Erzsébet, Varga Renáta, Teveli Petra Trigirls 03:58:49
8 T129 Bergmann Ernő, Pálfi Antal, Berendi Antal Káosz amígosz 04:08:53
9 T132 Németh Csaba, Seffer Dávid, kobnizsa Ádám 3 a Lajhár 04:11:28
10 T136 Ragó Péter, Mézes Mihály, Ugocsai Gyula Ugocsay Team 04:20:28
11 T130 Szemán Csilla, Taskó Erzsébet, Kovács Natalie Száguldó virágok 04:24:19
12 T142 Hámori Attila, Gubacsi László, Kaubek Péter Marosi kajakosok 05:19:42
13 T131 Simon Tamás, Bernárd Bendegúz, Fodor István Budai XI SE. 04:02:56
         
X2S Visegrád - X2S Lite Férfi    
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 L44 Sipiczki Csaba Péter X2S TEAM - YASEC 01:46:25
2 L11 Tóth Viktor X2S TEAM - YASEC 01:54:24
3 L10 Harmati Attila Tricepsz SE Tatabánya 01:57:24
4 L2 Kapitány Attila Gyilkoslódarazsak SE 01:58:43
5 L3 Kerekes Bukta D.Ö.K.E. 02:09:04
6 L37 Gerlei Tamás X2S TEAM - YASEC 02:12:11
7 L42 Fenyvesi László - 02:14:27
8 L4 Kovács András X2S TEAM - YASEC 02:15:57
9 L79 Barna Balázs - 02:18:35
10 L46 Bíró Gyula Budapesti farkasok 02:25:15
11 L1 Kugler Nándor OSC 02:27:57
12 L48 Szűcs Ádám X2S TEAM - YASEC 02:29:00
13 L7 Besze László Gyötri 02:37:00
14 L45 Horváth Enrnő   02:37:45
15 L34 Tóth Csaba Spuri SC 02:41:00
16 L6 Nagy Ferenc DÖKE Woodoo Kumbu MTB Racing Team 02:41:35
17 L12 Kovács István - 02:41:54
18 L15 Tóth Csaba szabadidős 02:57:17
19 L50 Szűcs Gergely - 03:01:14
20 L14 Horváth Zoltán egyéni 03:18:16
21 L5 Gál Szabolcs Döke 03:30:55
22 L43 Bem Norbert Villám sc 03:34:27
         
X2S Visegrád - X2S Lite Női    
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 L49 Sipos Andrea BRINGABANDA 02:41:04
2 L47 Mátyási Zsófia OSC 02:50:30
3 L51 Jámbor Tímea Zsanett - 03:12:08
4 L41 Mihályi Krisztina Pécsi Triatlon klub 00:06:02
         
X2S Visegrád - X2S Lite Team Abszolút    
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 LT200 Bolvári Dániel, Lőrincz Olivér, Sági József VIP 01:40:48
2 LT199 Szatovszki Balázs, Vinczeffy Zsolt VIP 01:41:20
3 LT197 Max, Körtélyessy Ákos, Gajdos Tamás Gladiátorok 01:53:30
4 LT198 Sikter Zsuzsanna, Kremmer Zoltán, Dr Drommer Gyula Elsőkből lesznek az uccsók 02:41:35

A www.terepsport.hu oldal főszerkesztője, koordinátora. A X2S TEAM edzője és versenyzője.

Bemutatkozás duplanyil

Webhely: www.triatlonedzo.hu/

Új hozzászólás

Edzés, támogatás

A terepsport.hu a X2S TEAM multisport csapattal és edzőivel várja a felkészüléssel, edzéssekkel kapcsolatos kérdéseket. Csapat vagy személyi edzéseken is állunk az érdeklődök rendelkezésére.

Életmód tanácsok

Szakembereink a legtöbb életmód témában rövid időn belül választ tudnak adni. Elsősorban a természetgyógyászattal kapcsolatosan, de tagjaink között orvosok is várják a kérdéseket.

Táborok, csapat

A terepsportok legaktívabb és legeredményesebb magyar csapata a X2S TEAM. Tagjai közé várja azokat, akiknek a kalandok és a kihívások az élet mindennapos részei.

Kapcsolatok

Aktív kapcsolataink vannak a hazai és nemzetközi szervezetekkel, versenyrendezőkkel, így szinte bármilyen sporttal, versennyel kapcsolatos kérdésben nagy valószínűséggel tudunk segíteni.

Top Tweets

After injury this was the first harder training with a deep fog and a slippery mud. Great… https://t.co/56xr7NmmDd

Maradjunk kapcsolatban!

Budapest, Solymár
T: +36 30 520 49 69
T: +36 20 320 08 40

X2S TEAM - terepsport felsőfokon

Magyarország legeredményesebb terepsport csapata a X2S TEAM

2005 óta 100+ bajnoki címet érdemeltek ki a sportolók, 2000+ eseményen vettek részt, a kiemelt médiamegjelenések száma 200+ (TV, magazinok, rádió interjúk) és a csapat 50+ rendezvényt szervezett.

Legyál Te is tagja ennek a közösségnek!

Amiért érdemes belépned a csapatba:

  • közös edzések, versenyek itthon és külföldön
  • egyedi megjelenés, csapatmez
  • váráslási kedvezmények
  • máshol nem megtalálható MULTISPORT érzés

Itt jelentkezhetsz, érdeklődhetsz duplanyil

Hivatalos

A www.terepsport.hu weboldal hivatalos tartalma.

 

Hivatalos

Oldaltérkép


 

Ars poetica

Rólunk

 

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Az oldal használatával elfogadod a sütik használatával kapcsolatos irányelveket.