Bánk - tereptriatlon, június 17.
Eger - tereptriatlon, augusztus 19.
... - terepduatlon, szeptember 3.

X2S terepfutás - pontverseny szabályok

ImageA X2S 4 évszakos terepfutó versenysorozatának szabályai különös tekintettel az iskolák közötti pontversenyre.
Ez a futóverseny egy új kezdeményezés egyrészt mert hasonló (amely verseny ugyanazon a pályán vezetett mind a négy évszakban és a 4 verseny alapján derült ki a győztes személye) még nem volt Magyarországon, másrészt a gyerektávon általános iskolák közötti pontverseny kerül kihírdetésre. A pontevsenyben győztes illetve helyezett iskolák a X2S serleg mellé komoly sportszernyereményekkel lesznek gazdagabbak.
24 szept. 2008 0 comment

Image
A versenysorozat kiírás

Általános

A X2S Terepfutósorozat mindenki számára nyílt! Az indulás nincsen engedélyhez, licenszhez kötve..

Mindenki a saját felelőségére indul, a sportorvosi vizsgálat (vagy előzetes egészség/állapot felmérés) ajánlott!

A nevezés csak a nevezési díj befizetésével válik érvényessé, addig csak regisztráció!

ImageA versenyek nemcsak erőnléti és állóképességi felkészülést igényelnek, hanem terepen szerzett tapasztalatra is szükség van. Ennek hiányában  is teljesíthetőek a versenyek, de csak különösen óvatosan!

Az endúró felnőtt táv (21 km) 16 évnél fiatalabb futó csak szülői engedéllyel indulhat!

Amennyiben valaki két versenyen különböző távon indul, akkor pontjai külön-külön lesznek számolva, nem összevonhatóak.

• 14 – 15 serdülő

Újabb magyar tereptriatlon győzelem, ezúttal még nehezebb körülmények között. Poór Brigitta jó formában várja a... https://t.co/EyZ0ke4PG9
Újabb magyar tereptriatlon győzelem, ezúttal még nehezebb körülmények között. Poór Brigitta jó formában várja a... https://t.co/jUdD13COL2
Cipruson extrém körülmények között győzött Poór Brigitta a tereptriatlon világkupán https://t.co/AL9aoGKw26 @x2steam által