Bejelentkezés  \/ 
x
vagy
 Use Facebook account  Use Google account
x
2017. november 23. Csütörtök  Ma Kelemen és Klementina napja van.  

VI. Running Warriors akadályfutás, Kamaraerdő

A VI. Running Warriors akadályfutás eredménylistája.

19 szept. 2017 0 comment

 

TeFutSz OB

Férfi
U17
1 1271 Kátai Miklós 0:59:37 U17
2 1221 Farkas Marcell 1:02:40 U17
3 155 Szörfi József Ú.R.I 1:04:09 U17
Ifi
1 154 Boda Zsolt Ú.R.I 1:04:09 Ifi
2 111 Gál Patrik Pomáz Spartan Team 1:08:48 Ifi
3 112 Gál Bálint Pomáz Spartan Team 1:15:11 Ifi
Felnőtt
1 1223 Mester Bálint 0:47:12 Felnőtt
2 271 Tóth János Gábor Team 0:52:48 Felnőtt
3 1273 Rob Franssen 0:55:07 Felnőtt
4 281 Mészáros Tamás Gábor Team 0:56:50 Felnőtt
5 295 Hadászi Szabolcs Gábor Team 0:56:58 Felnőtt
6 1274 John Elliott 1:00:01 Felnőtt
7 189 Varga Ákos 1:00:55 Felnőtt
8 291 Szabó Bálint Gergely Gábor Team 1:00:56 Felnőtt
9 91 Fargas Gergő Kondipatkányok 1:01:20 Felnőtt
10 1288 Kaplanyi József Gábor Team 1:01:57 Felnőtt
11 82 Borbás Zoltán Hifitness No. 1 a.k.a. Pindúr pandúrok 1:03:58 Felnőtt
12 1225 Oláh Zoltán Gábor Team 1:06:06 Felnőtt
13 200 Dráviczki Sándor 1:06:49 Felnőtt
14 93 Varga Attila Kondipatkányok 1:10:21 Felnőtt
15 70 Kertész Márk beastside 1:11:05 Felnőtt
16 80 Dúcz Bálint Egal team 1:12:17 Felnőtt
17 158 Kanyó Krisztián Vánszorgó Teknősök 1:13:26 Felnőtt
18 159 Kerékgyártó Zsolt Tamás 1:14:53 Felnőtt
19 164 Ládai Gábor 1:14:59 Felnőtt
20 68 Bakonyi Tamás 1:15:36 Felnőtt
21 206 Tóth Ede 1:15:48 Felnőtt
22 205 Gál Péter 1:15:53 Felnőtt
23 3 Bencze Richard Mihály 1:16:11 Felnőtt
24 272 Nemes András Gábor Team 1:16:43 Felnőtt
25 199 Püspöki Tamás 1:17:41 Felnőtt
26 1224 Olajcsek Ferenc Gábor Team 1:19:34 Felnőtt
27 280 Császár Vilmos Gábor Team 1:20:45 Felnőtt
28 168 Maros Barna Dániel 1:20:46 Felnőtt
29 146 Szakács Attila Titánok 1:21:19 Felnőtt
30 213 Magyari Sándor 1:22:49 Felnőtt
31 79 Bognár Kálmán Egal team 1:25:00 Felnőtt
32 134 Magasdi György Spartan ENFORCERS 1:25:24 Felnőtt
33 211 Táborszki Máté Pál 1:25:42 Felnőtt
34 290 Horváth Bálint Gábor Team 1:25:44 Felnőtt
35 137 Horváth Dániel Spartan Enforcers 2 1:26:32 Felnőtt
36 156 Steib Roland Vánszorgó Teknősök 1:26:49 Felnőtt
37 151 Wéber Milán Titánok 1:29:14 Felnőtt
38 127 Beke Dávid Running Musicians 1:32:29 Felnőtt
39 1226 Rozmán Zsolt Gábor Team 1:33:06 Felnőtt
40 141 Feledi Lajos Spartans of GE Power 1:33:49 Felnőtt
41 1222 Bolevácz Attila 1:36:02 Felnőtt
42 210 Recski Gábor 1:36:03 Felnőtt
43 126 Horváth András Running Musicians 1:37:06 Felnőtt
44 94 Czuczi András Kondipatkányok 1:38:50 Felnőtt
45 105 Nyitrai Levente LSE Alumni 1:39:31 Felnőtt
46 104 Martin Máté LSE Alumni 1:39:32 Felnőtt
47 149 Gacsó Tamás Titánok 1:40:57 Felnőtt
48 148 Szűcs Balázs Titánok 1:40:57 Felnőtt
49 100 Boros József Lacko Box Se 1:47:01 Felnőtt
50 147 Tóth Csaba Titánok 1:47:17 Felnőtt
Master
1 215 Bereczki Szilárd 0:54:53 Master
2 163 Horthy Krisztián 1:01:08 Master
3 153 Schmidt Zoltán Ú.R.I 1:04:09 Master
4 161 LUKÁCS SZABOLCS 1:04:24 Master
5 122 Lőbmann Csaba Pomáz Spartan Team 1:06:20 Master
6 269 Kereszturi Zoltán Gábor Team 1:06:46 Master
7 207 Szimicsevics László 1:07:14 Master
8 341 Csatári Norbert 1:09:22 Master
9 197 Selyem Tamás 1:09:55 Master
10 78 Vizeli Zsolt Egal team 1:12:17 Master
11 131 Molnár Róbert Soldiers 1:14:12 Master
12 129 Szakács Ferenc Soldiers 1:14:23 Master
13 73 Rattesid Róbert boost fanatics 1:14:25 Master
14 194 Somogyi Zoltán 1:14:34 Master
15 140 Monoki Norbert Spartan of Ge Power 1:16:07 Master
16 1298 Dunai Csaba József Gábor Team 1:16:23 Master
17 268 Moral Pinza Sergi Gábor Team 1:17:59 Master
18 169 Molnár Ferenc 1:18:11 Master
19 267 Kereszturi Sándor Gábor Team 1:20:46 Master
20 167 Illés Endre 1:20:50 Master
21 335 Pap Zoltán 1:22:10 Master
22 12 Katona Csaba GREEN-GO 1:22:18 Master
23 212 Szalai Bálint 1:23:25 Master
24 132 Fiedor Ferenc Spartan ENFORCERS 1:25:23 Master
25 136 Nagy Gábor Spartan Enforcers 1:25:24 Master
26 138 Wilkesz Edwárd Spartan Enforcers 2 1:26:32 Master
27 87 Szabó Sándor Kecskeméti Predátorok 1:29:03 Master
28 85 Dáni János Kecskeméti Predátorok 1:29:03 Master
29 84 Varga Péter Kecskeméti Predátorok 1:29:03 Master
30 1294 Bettenbuch Péter 1:29:12 Master
31 182 Bekő János 1:29:27 Master
32 208 Kovács János 1:29:39 Master
33 180 Palotai László Ewil 1:30:39 Master
34 195 Kovács Ferenc Sándor 1:31:05 Master
35 1269 Pató Tibor 1:33:14 Master
36 1285 Novák Ernő 1:35:16 Master
37 102 Stelios Savvides LSE Alumni 1:39:32 Master
38 166 Lippai Tamás 1:42:06 Master
39 1296 Diósy Tamás Gábor Team 1:45:31 Master
40 96 Bakos Balázs Lacko Box Se 1:47:02 Master
41 98 Wettenger Lajos Lacko Box Se 1:47:03 Master
42 95 Racz László Lacko Box Se 1:47:03 Master
Szenior
1 1217 Lieber Márton 0:55:24 Szenior
2 83 Sövegjártó Etele Hifitness No. 1 a.k.a. Pindúr pandúrok 1:01:13 Szenior
3 157 Kálmán László Vánszorgó Teknősök 1:18:29 Szenior
4 186 Józsa Sándor 1:20:00 Szenior
5 1297 Szidarovszky Ferenc Gábor Team 1:21:14 Szenior
6 274 Gazsó András Gábor Team 1:27:45 Szenior
7 89 Becsei Lajos Kondipatkányok 1:27:47 Szenior
8 92 Német Bálint Kondipatkányok 1:38:50 Szenior
9 209 Tóth Sándor 1:39:29 Szenior
Veterán
1 176 Szarvas Tibor 1:44:15 Veterán
2 143 Sira Sándor Titánok 2:05:22 Veterán
???
81 Gyömrei Máté Hifitness No. 1 a.k.a. Pindúr pandúrok 0:59:32
307 Varga Zoltán 1:02:25
311 Gulyás Géza 1:07:53
1211 Rüll Gábor 1:16:01
1218 Kocsis Gábor Gábor Team 1:16:54
1219 Kéri Zoltán 1:17:20
1220 Kálmán Péter 1:17:21
1227 Lázár Balázs Gábor Team 1:17:38
1212 Hasulyó Krisztián 1:18:26
1272 Keresztessy Márk 1:24:10
1215 Bartos Ernő 1:25:55
1270 Szepesi Viktor 1:29:57
339 Kovács Szilveszter 1:33:44
1216 Lama Nogueirade Diego 1:39:30
103 James Stern LSE Alumni 1:39:32
1293 Oláh Viktor 1:57:04
Ifi
1 1278 Kovács Zsófia 1:44:08 Ifi
2 135 Szamosujvári Lilla Spartan ENFORCERS 1:47:50 Ifi
Felnőtt
1 202 Majtenyi Zsófia 1:04:04 Felnőtt
2 196 Baumann Helga 1:04:35 Felnőtt
3 191 Kusztos Linda 1:07:35 Felnőtt
4 342 Répás Judit 1:08:55 Felnőtt
5 279 dr. Szabó Veronika Gábor Team 1:14:47 Felnőtt
6 177 Páder Zsófia 1:15:48 Felnőtt
7 1289 Sebestyén Zsuzsanna Gábor Team 1:19:58 Felnőtt
8 287 Tóth Viktória Gábor Team 1:19:59 Felnőtt
9 118 Szedlák Rita Pomáz Spartan Team 1:20:16 Felnőtt
10 67 Pozsár Katalin Nikolett 1:21:25 Felnőtt
11 270 Miskolczi Melinda Gábor Team 1:22:01 Felnőtt
12 72 Fehér Katalin boost fanatics 1:23:20 Felnőtt
13 74 Árpás Nikolett Boost Fanatics 1:24:17 Felnőtt
14 185 Tóth Judit 1:24:57 Felnőtt
15 109 Gál Klaudia Violetta Pomáz Spartan Team 1:27:13 Felnőtt
16 86 Nagy Nóra Kecskeméti Predátorok 1:29:03 Felnőtt
17 192 Pálhidai Anetta 1:29:48 Felnőtt
18 286 Máté Fanny Gábor Team 1:29:50 Felnőtt
19 170 Szombati Anita 1:31:43 Felnőtt
20 171 Koronkai Nikoletta 1:31:44 Felnőtt
21 1268 Suszter Edina 1:33:16 Felnőtt
22 178 Katona Lilla 1:35:51 Felnőtt
23 198 Farkas Anita 1:40:11 Felnőtt
24 115 Szabó Ágnes Fanni Pomáz Spartan Team 1:40:53 Felnőtt
25 165 Bessenyei Diána 1:42:06 Felnőtt
26 1277 Danka Judit 1:44:08 Felnőtt
27 172 Kopaszné Panyi Kati 1:45:05 Felnőtt
28 282 Mónus Éva Gábor Team 1:45:55 Felnőtt
29 77 Czikk Georgina CPL Cavemen Warriors 1:46:57 Felnőtt
30 97 Gothárd Ildikó Lacko Box Se 1:47:03 Felnőtt
31 1214 Kapuszta Hanna Gábor Team 2:05:22 Felnőtt
32 184 Horváth Barbara 2:05:22 Felnőtt
Master
1 289 Guzsalné Kovács Diána Linda Gábor Team 1:12:59 Master
2 130 Nagyné Vitálius Melinda Soldiers 1:14:12 Master
3 106 Fodor Zsuzsanna MICSODANŐK 1:20:20 Master
4 188 Resze Gabriella 1:21:57 Master
5 175 Hári Melitta 1:35:54 Master
6 101 Kőszegi Eszter LSE Alumni 1:39:32 Master
7 187 Tokodi Zsuzsanna 1:40:54 Master
8 71 Oláh-Kovács Ilona Boost Fanatics 1:57:04 Master
9 142 Sira Krisztina Titánok 2:05:22 Master
Szenior
1 323 Staicu Simona 0:54:45 Szenior
2 107 Juhász Brigitta MICSODANŐK 1:28:04 Szenior
3 88 Makány Annamária Kecskeméti Predátorok 1:29:03 Szenior
4 108 Rith Szilvia MICSODANŐK 1:34:04 Szenior
Utoljára frissítve: kedd, 19 szeptember 2017 17:26

A www.terepsport.hu oldal főszerkesztője, koordinátora. A X2S TEAM edzője és versenyzője.

Bemutatkozás duplanyil

Webhely: www.triatlonedzo.hu/

Új hozzászólás

Edzés, támogatás

A terepsport.hu a X2S TEAM multisport csapattal és edzőivel várja a felkészüléssel, edzéssekkel kapcsolatos kérdéseket. Csapat vagy személyi edzéseken is állunk az érdeklődök rendelkezésére.

Életmód tanácsok

Szakembereink a legtöbb életmód témában rövid időn belül választ tudnak adni. Elsősorban a természetgyógyászattal kapcsolatosan, de tagjaink között orvosok is várják a kérdéseket.

Táborok, csapat

A terepsportok legaktívabb és legeredményesebb magyar csapata a X2S TEAM. Tagjai közé várja azokat, akiknek a kalandok és a kihívások az élet mindennapos részei.

Kapcsolatok

Aktív kapcsolataink vannak a hazai és nemzetközi szervezetekkel, versenyrendezőkkel, így szinte bármilyen sporttal, versennyel kapcsolatos kérdésben nagy valószínűséggel tudunk segíteni.

Top Tweets

Maradjunk kapcsolatban!

Budapest, Solymár
T: +36 30 520 49 69
T: +36 20 320 08 40

X2S TEAM - terepsport felsőfokon

Magyarország legeredményesebb terepsport csapata a X2S TEAM

2005 óta 100+ bajnoki címet érdemeltek ki a sportolók, 2000+ eseményen vettek részt, a kiemelt médiamegjelenések száma 200+ (TV, magazinok, rádió interjúk) és a csapat 50+ rendezvényt szervezett.

Legyál Te is tagja ennek a közösségnek!

Amiért érdemes belépned a csapatba:

  • közös edzések, versenyek itthon és külföldön
  • egyedi megjelenés, csapatmez
  • váráslási kedvezmények
  • máshol nem megtalálható MULTISPORT érzés

Itt jelentkezhetsz, érdeklődhetsz duplanyil

Hivatalos

A www.terepsport.hu weboldal hivatalos tartalma.

 

Hivatalos

Oldaltérkép


 

Ars poetica

Rólunk

 

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Az oldal használatával elfogadod a sütik használatával kapcsolatos irányelveket.