2017. november 24. Péntek  Ma Emma napja van.

XTERRA

Poór Brigitta negyedik az XTERRA tereptriatlon Világbajnokságon (+videó)

Poór Brigitta a többszörös Európa-bajnok magyar tereptriatlon versenyző vasárnap a sportág legnagyobb eseményén az XTERRA világbajnokságon 4. helyen ért célba, ezzel felülmúlt minden eddigi magyar eredményt.
hétfő, 30 október 2017

Poór Brigi interjú az XTERRA tereptriatlon Világbajnokság előtt

Poór Brigi tereptriatlon és XTERRA versenyző ismét lehetőséget kapott, hogy Mauin a sportág legnagyobb versenyén, a világbajnokságon rajthoz állhasson. Brigi elmúlt évekbeli teljesítménye alapján már régen ott lenne a helye, csak az odajutás nem egyszerű. A VB előtt egy rövid interjút kértünk tőle, a verseny után pedig bízunk abban, hogy még izgalmasabb és szenzációsabb híreket hallhatunk tőle.
szerda, 18 október 2017

Poór Brigitta extrém tereptriatlon Európa-bajnok lett Dániában

Az európai extrém tereptriatlon sorozat döntőjében és egyben Európa-bajnokságán Poór Brigitta óriási győzelmet aratott. A magyar triatlonistának ez a harmadik világkupa győzelme megszakítás nélkül!
vasárnap, 03 szeptember 2017

Poór Brigitta győzött a legnehezebb európai tereptriatlon versenyen

Poór Brigitta magyar tereptriatlon bajnok az egyik legnehezebb és legnagyobb győzelmét aratta a német XTERRA versenyen, egy héttel a lengyel győzelem után.
vasárnap, 20 augusztus 2017

Poór Brigitta ismét győzött a lengyel tereptriatlon világkupa futamon

Kemény és nehéz versenyben szerezte meg a XTERRA Poland tereptriatlon versenyen a győzelmet Poór Brigitta, az a magyar extrém sportoló (2013-ban az év extrém sportolójának választotta a média), aki több sportágban is magyar bajnok.
hétfő, 14 augusztus 2017

Middaugh, Snyder nyerte az XTERRA Mexico tereptriatlont

Josiah Middaugh sorozatban a 4. illetve Suzie Snyder az 5. győzelmet aratták az XTERRA tereptriatlon sorozat Mexikói állomásán, a hatalmas felhőszakadást követően sártengerré változott pályán.
szerda, 09 augusztus 2017

Ruzafa, Golsteyn győztek Norvégiában, az XTERRA tereptriatlon futamon

A háromszoros világbajnok spanyol Ruben Ruzafának ez a győzelem jelntette a 30. XTERRA világkupa aranyérmet, a holland Maud Goldsteyn első győzelmét aratta.

Soós Fanni tereptriatlon EB bronzérmes Marosvásárhelyen

Az Erdélyben megrendezett Tereptriatlon Európa-bajnokság harmadik napján Soós Fanni a junior nők versenyében bronzérmet szerzett. Boronkay Péter ismét (két nap alatt másodszor is) bajnok lett.
vasárnap, 30 július 2017

Poór Brigitta tereptriatlon Európa-bajnok címet szerzett Marosvásárhelyen

A Nemzetközi Triatlon Szövetség (ITU) terepduatlon és tereptriatlon fesztiválján az erdélyi Marosvásárhelyen Poór Brigitta fölényes előnnyel szerezte meg az Európa-bajnoki címet.

Boronkay terepduatlon Európa-bajnok, Mester Bálint 13. Erdélyben

A Marosvásárhelyen megrendezett kontinens viadalon Boronkay Péter aranyérmet szerzett a paratriatlonisták között. A nehéz és kihívásokkal teli pályán óvatosan versenyzett, hiszen szombaton a tereptriatlon EB-n is rajthoz áll. Mester Bálint az erős elit mezőnyben 13. helyen ért célba.
péntek, 28 július 2017

Poór Brigitta extrém körülmények között is ezüstérmes, vezeti az XTERRA tereptriatlon ranglistát

A francia tereptriatlon világkupa futam ismét esélyes a legnehezebb európai verseny címre. Nemcsak a pálya és a táv, hanem az időjárás is különösen kegyetlen volt. Poór Brigitta ezüstérmet szerzett, ezzel az XTERRA tereptriatlon európai ranglistát továbbra is vezeti. (Extra: pálya és versenyvideók a cikkben)