2018. június 22. Péntek  Ma Paulina napja van.
Tóth Viktor

Tóth Viktor

Hogyan látja Poór Brigi az idei évet a tereptriatlon győzelmi sorozat után

Fantasztikus kezdés (Málta, Ciprus) után néhány csalódás, kudarc. Tereptriatlon, XTERRA világkupa futamok, féltávú triatlon - ezekről kérdeztük Poór Brigit, aki egy rosszul sikerült féltávú triatlon után óriásit ugrott és egy nehéz nemzetközi győzelemre még rátett egy lapáttal és legjobb magyarként ért célba a keszthelyi féltávú versenyen.

19 jún. 2018

Az OCR Terepakadályfutás rövid távú bajnokai Páder Zsófia és Mester Bálint

A Bánkon megrendezett rövid távú Terepakadályfutó Országos Bajnoki futamon első alkalommal a nemzetközi szabályoknak megfelelő pályán és szabályrendszerrel került sor a sportág bajnoki versenyére, amelyet Páder Zsófia és Mester Bálint (X2S TEAM) nyertek.

Jön a Running Warriors

Június 17-én rendezik meg a Running Warriors-t. A terep-akadályfutóknál a bánki viadal magyar bajnoki futam is lesz egyben. Az eseményen a profikon kívül bárki rajthoz állhat a nyílt kategóriában.

11 jún. 2018

Poór Brigitta országúton is bizonyított a legjobb magyarként a keszthelyi triatlonon

Poór Brigitta egy héttel a tereptriatlon portugál világkupa győzelme után a Keszthelyi nemzetközi féltávú triatlon versenyen a legjobb magyarként ért célba, az összetett bronzérmet megszerezve.

10 jún. 2018

Tereptriatlon sikerek a hétvégén, Poór Brigitta világkupa győzelme, Mester Bálint ezüstérme

Napfényes diadalt arattak a tereptriatlonisták a hétvégén: Poór Brigitta a portugál világkupa futamon heroikus küzdelemben szerezte meg a győzelmet, Mester Bálint a a szlovák bajnokságon a dobogó második fokán állhatott.

04 jún. 2018

eXtremeMan T25.75 tereptriatlon Kaposváron

Idén új helyszínen kerül megrendezésre a tereptriatlon Országos Bajnokság, Kaposváron a Deseda tónál. A környéken évtizedek óta aktív a triatlon élet, a tereptriatlon mégis csak most mutatkozik be ott, igaz rögtön egy nagy triatlon fesztivál keretében. Ez lényegében az ITU által mostanában kitalált "multisport" fesztivál magyar megfelelője, az MTSZ égisze alatt.

Akár versenyezni, akár pihenni, kikapcsolódni érdemes eljönni! A legfontosabb részleteket összegyűjtöttük.

29 máj. 2018

Ninja Warriors terepen – az akadályfutás egyik csúcs versenye a Military Survival Run

A cím több okból sem véletlen – Gyömrei Máté az első magyar Ninja Warriors győztese magabiztosan nyert, illetve a verseny abban eltért egy „normális” OCR versenytől, hogy nagyon nehéz, összetett és elsősorban a mászó tudást, az egyensúlyérzéket próbára tevő feladatokból állt. Mindezt igazi dzsungel környezetben, sok mocsárral, tóval, szabdalt és nehéz nyomvonallal. A női győztes Huszár Vanda élete első OCR versenyén sárga szalaggal a kezén fejezte be a versenyt! Hogy miért nagy szó ez? A továbbiakból ez is kiderül….