Bejelentkezés  \/ 
x
vagy
 Use Facebook account  Use Google account
x
2019. augusztus 21. Szerda  Ma Sámuel és Hajna napja van.  

Running Warriors akadályfutás 2015 október

Verseny ideje: 2015 október 3.

06 okt. 2015 0 comment

Running Warriors – Szandaváralja  
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idõ  
Fiú gyerek  
1 gy20 Miklós Áron   00:03:51  
2 gy6 Keszei Benjámin   00:03:58  
3 gy26 Pikler Zsolt   00:04:03  
4 gy14 Varga Zsombor   00:04:13  
5 gy32 Gémes Norbert   00:04:16  
6 gy24 Fülöp György Farkas   00:04:19  
7 gy9 Mikus Marcell   00:04:31  
8 gy35 Tóth Ágoston   00:04:40  
9 gy23 Tamási Dániel   00:04:55  
10 gy5 Keszei Bálint   00:04:56  
11 gy18 Horváth-Gyurcsó Márton   00:05:14  
12 gy7 Keszeli Félix   00:05:15  
13 gy31 Matkovics Ádám   00:05:35  
14 gy15 Varga Levente   00:05:46  
15 gy21 Nagy Dominik   00:06:03  
16 gy30 Gémes Barnabás   00:06:40  
17 gy13 Hudák Lehel   00:07:00  
18 gy25 Fülöp László István   00:07:44  
19 gy27 Dallos Vince   00:08:25  
20 gy17 Hudák Endre   00:09:14  
21 gy33 Imre Iván   00:09:27  
22 gy28 Lengyel Ábel   00:10:20  
Lány gyerek  
1 gy12 Szemán Linett   00:03:59  
2 gy3 Fodor Virág   00:04:32  
3 gy29 Dallos Emma   00:04:58  
4 gy8 Makranczi Laura   00:05:19  
5 gy16 Oláh Eszter   00:05:34  
6 gy2 Fodor Fedóra   00:05:49  
7 gy22 Imre Dóra   00:05:59  
8 gy34 Matkovics Nóra   00:06:53  
9 gy19 Horváth-Gyurcsó Laura   00:06:56  
Férfi 4 km  
1 26 Mester Bálint x2s team 00:16:24  
2 19 Kovács Zsolt x2s team 00:18:18  
3 50 Tóth Timon   00:20:51  
4 13 Harmos Ferenc   00:20:58  
5 18 Kovács Márton   00:21:01  
6 52 KószJános   00:21:05  
7 5 Flier Lajos x2s team 00:22:24  
8 58 Németh Ádám   00:22:26  
9 23 Kurcsik Zsolt   00:22:51  
10 57 Gömöri András Máté   00:24:05  
11 4 Domokos Gábor   00:24:24  
12 39 Szetei Márton x2s team 00:24:31  
13 51 Kállai Levente   00:24:44  
14 14 Hegedûs Csaba   00:24:59  
15 64 Németh Géza   00:25:04  
16 61 Derzsi Attila   00:25:17  
17 8 Gyõre krisztián   00:25:27  
18 162 Krekó Károly   00:26:23  
19 42 Tóth István Futókaland 00:26:26  
20 63 Tóth Gábor GaborTeam 00:27:17  
21 6 Gallai Zsolt   00:27:30  
22 16 Hornyák Bence CÖFIK 00:28:02  
23 62 Zimány Gábor GaborTeam 00:28:20  
24 47 Csombor Zoltán   00:28:33  
25 33 Sári Tamás CÖFIK 00:29:11  
26 37 Vári Miklós   00:29:22  
27 22 Kurali József Etil alakulat 00:30:20  
28 28 Németh Szabolcs Futókaland 00:30:24  
29 21 Kránicz Miklós   00:30:43  
30 55 Király Zoltán   00:31:19  
31 43 Vass Zoltán Futókaland 00:33:32  
32 49 Imre István   00:36:04  
33 45 Muráti Kamilló   00:36:35  
34 35 Simon György   00:38:23  
Nõ 4 km  
1 60 Gyurcsó Renáta   00:25:42  
2 15 Kassainé Gyõzõ Diána   00:26:51  
3 9 Gyõzõ Bianka   00:26:56  
4 10 Zalabai Alexandra   00:30:43  
5 17 Kovács júlia   00:30:59  
6 48 Hudákné Istvánffy Zsófia   00:31:53  
7 40 Szetei-Andrási Ibolya x2s team 00:32:29  
8 20 Kövi Franciska CÖFIK 00:33:25  
9 27 Mikó Bernadett CÖFIK 00:33:25  
10 44 Vitykó Andrea   00:33:45  
11 59 Szollár Zsófia   00:34:02  
12 24 Malovecz Brigitta   00:34:22  
13 56 Kõszegi Andrea   00:35:30  
14 46 Cs. Kis Gabriella   00:36:59  
15 53 Zandler Viktória Etil alakulat 00:37:10  
16 54 Dickmann Ildikó Etil alakulat 00:37:11  
Férfi 8 km  
1 147 Mester Bálint x2s team 00:36:44  
2 134 Kovács Zsolt x2s team 00:36:50  
3 206 Kormány László Dalmata 00:36:52  
4 187 Bereczki Szilárd   00:37:00  
5 118 Heinrich Kevin Barbar training team 00:37:15  
6 105 Bodács Levente Barbar training team 00:37:15  
7 185 Andrási Ferenc x2s team 00:37:54  
8 142 Lukácsi Levente   00:38:34  
9 148 Mészáros Dávid Barbar training team 00:38:43  
10 183 Tamás Tibor   00:40:07  
11 184 Jánszki Norbert   00:40:16  
12 121 Horváth Antal   00:40:19  
13 124 Jánszki Dániel Spartan Team Pilisszentkereszt 00:43:29  
14 205 Pikler Tamás Dalmata 00:44:03  
15 207 Bagyinszki Balázs X2S 00:44:44  
16 150 Nagy Attila   00:45:00  
17 165 Szemán Zsolt   00:45:10  
18 107 Bökönyi Gábor   00:45:13  
19 114 Fekete zoltán   00:49:10  
20 155 Pivarcsi Zoltán Boot up warriors 00:49:43  
21 119 Hederics Viktor Barbar training team 00:49:54  
22 102 Árvai Zoltán Barbar training team 00:49:59  
23 175 Valkó Dániel   00:50:28  
24 158 Rusvai Péter LUDUS 00:50:40  
25 182 Vörös András   00:51:40  
26 204 Pálfi László Dalmata 00:51:48  
27 172 Turányik János Boot up warriors 00:52:41  
28 122 Horváth Géza   00:53:24  
29 186 Varga Zoltán Csaba   00:54:27  
30 169 Tasnádi Roland   00:55:21  
31 199 Király Norbert Dalmata 00:56:48  
32 103 Balázs Attila   00:58:51  
33 144 Majoros Balázs Boot up warriors 00:59:22  
34 153 Pápai Zoltán   00:59:26  
35 109 Darabont István LUDUS 00:59:27  
36 127 Kenyeres László Boot up warriors 00:59:36  
37 128 Kereszturi Sándor ZenTaigeri 00:59:42  
38 129 Keresztúri Zoltán ZenTaigeri 00:59:42  
39 167 Szuromi Péter ZenTaigeri 00:59:42  
40 196 Kátai Krisztián   00:59:55  
41 189 Takács Gergely   01:00:29  
42 166 Szendrei Máté   01:01:02  
43 106 Bodó Tibor   01:01:08  
44 135 Kozma László   01:01:38  
45 195 Kékkõ Dániel   01:03:02  
46 170 Tóth Gábor   01:04:10  
47 178 Zimányi Gábor   01:04:10  
48 139 Lengyel Gábor LUDUS 01:07:30  
49 203 Siegl András Dalmata 01:08:04  
50 138 Lehõcz János Futókaland 01:08:24  
51 193 Makranczi Balázs Sárban ragadunk 01:11:06  
52 108 Csép Gyula   01:18:57  
53 132 Kondacs Csaba   01:18:57  
54 197 Biczók András   01:18:58  
55 174 Ujj Péter   01:20:10  
56 181 Márton Richárd Boot up warriors 01:20:43  
Nõ 8 km  
1 188 Gyurcsó Andrea   00:38:43  
2 177 Vizauer Gyöngyi GaborTeam 00:39:27  
3 116 Hajdú Bianka   00:49:16  
4 208 Vitykó Andrea   00:57:59  
5 146 Marics Éva Futókaland 00:58:44  
6 112 Dr. Csere Izabella Gaborteam 00:58:49  
7 141 Litschauer Krisztina   00:59:22  
8 149 Nagy Anita LUDUS 00:59:40  
9 130 Klain Eliza ZenTaigeri 00:59:42  
10 136 Kõvári Éva ZenTaigeri 00:59:42  
11 137 Lantos Ildiko LUDUS 01:00:45  
12 152 Oláhné Mészáros Eszter   01:00:51  
13 151 Nagy Henrietta LUDUS 01:05:04  
14 198 Pallag Petra Dalmata 01:07:29  
15 140 Lengyel Krisztina LUDUS 01:07:29  
16 133 kovács piroska ágnes Boot up warriors 01:09:05  
17 101 Arnóczkiné Szedlacsek Orsolya   01:09:24  
18 154 Pivarcsi Anita Boot up warriors 01:10:21  
19 180 Zsömbik Zuzu GaborTeam 01:10:51  
20 190 Kuczik Lenke   01:20:19  
21 145 Mandics Cecilia GaborTeam 01:20:21  
22 104 Belovári Anita Sárban ragadunk 01:25:30  
23 194 Mikusné Antalicz Veronika Sárban ragadunk 01:25:30  
24 191 Popelka Erzsó   01:29:07  
Férfi éjszakai 4 km  
1 333 Sipiczki Csaba x2s team 00:16:24  
2 323 Kovács Zsolt x2s team 00:16:41  
3 351 Tóth Viktor x2s team 00:19:06  
4 352 Bereczki Szilárd   00:19:45  
5 326 Lukácsi Levente GaborTeam 00:20:00  
6 311 Harmos Ferenc   00:21:52  
7 322 Kovács Márton   00:22:03  
8 350 Partics Péter x2s team 00:22:24  
9 339 Tuza Péter   00:24:36  
10 315 Németh Géza   00:24:40  
11 335 Szabó Edgár Levente   00:24:45  
12 325 Luka Krisztián   00:24:48  
13 343 Varga László   00:25:00  
14 340 Türkösi Ottó GaborTeam 00:26:33  
15 309 Fekete zoltán GaborTeam 00:27:19  
16 316 Indri József   00:29:51  
17 337 Szentai Zsolt No para team 00:29:52  
18 301 Balázs Attila GaborTeam 00:30:51  
19 344 Vári Miklós   00:30:53  
20 353 Kocsis László Dirty Five 00:32:10  
21 310 Gulyás Ferenc Dirty Five 00:33:19  
22 332 Rákosi Bence Spartan Training Pomáz 00:33:32  
23 338 Tóth Gábor GaborTeam 00:36:09  
24 318 Jónás Krisztián Dirty Five 00:36:16  
25 330 Mészáros Imre Dirty Five 00:37:19  
26 348 Zimányi Gábor GaborTeam 00:38:33  
27 312 Hegedûs Eugen Dirty Five 00:41:57  
Nõ éjszakai 4 km  
1 324 Kratochwill Zsófia x2s postás 00:23:49  
2 346 Vizauer Gyöngyi GaborTeam 00:25:12  
3 347 Vitykó Andrea   00:29:44  
4 302 Barla Rita No para team 00:29:51  
5 307 Dr. Csere Izabella Gaborteam 00:30:39  
6 321 Kovács júlia   00:31:15  
7 345 Vincze ilona Dirty Five 00:32:11  
8 331 Méhes Márta Dirty Five 00:33:19  
9 329 Márkus Renáta Spartan Training Pomáz 00:33:31  
10 341 Varga Anett Spartan Training Pomáz 00:33:32  
11 314 Horváth Éva Dirty Five 00:34:05  
12 354 Samu Eszter Dirty Five 00:36:13  
13 319 Jónásné Vitkóczi Tímea Dirty Five 00:36:14  
14 334 Szabó Ágnes Fanni Spartan Training Pomáz 00:36:22  
15 336 Szemler Gabriella Spartan Training Pomáz 00:37:37  
16 349 Zsömbik Zuzu GaborTeam 00:37:39  
17 328 Mandics Cecilia GaborTeam 00:38:33  
18 313 Hegedûs Hajnalka Dirty Five 00:41:59  
           
4 km csapatverseny
1 26 Mester Bálint x2s team 00:16:24
19 Kovács Zsolt x2s team 00:18:18 átlag:
5 Flier Lajos x2s team 00:22:24 00:19:02
2 42 Tóth István Futókaland 00:26:26
28 Németh Szabolcs Futókaland 00:30:24 átlag:
43 Vass Zoltán Futókaland 00:33:32 00:30:07
3 16 Hornyák Bence CÖFIK 00:28:02
33 Sári Tamás CÖFIK 00:29:11 átlag:
20 Kövi Franciska CÖFIK 00:33:25 00:30:13
4 22 Kurali József Etil alakulat 00:30:20
53 Zandler Viktória Etil alakulat 00:37:10 átlag:
54 Dickmann Ildikó Etil alakulat 00:37:11 00:34:54
           
           
8km Csapat
1 185 Andrási Ferenc x2s team 00:37:54  
147 Mester Bálint x2s team 00:36:44 átlag:
134 Kovács Zsolt x2s team 00:36:50 00:37:09
2 118 Heinrich Kevin Barbar training team 00:37:15  
105 Bodács Levente Barbar training team 00:37:15 átlag:
148 Mészáros Dávid Barbar training team 00:38:43 00:37:44
3 206 Kormány László Dalmata 00:36:52  
205 Pikler Tamás Dalmata 00:44:03 átlag:
204 Pálfi László Dalmata 00:51:48 00:44:14
4 155 Pivarcsi Zoltán Boot up warriors 00:49:43  
172 Turányik János Boot up warriors 00:52:41 átlag:
144 Majoros Balázs Boot up warriors 00:59:22 00:53:55
5 177 Vizauer Gyöngyi GaborTeam 00:39:27  
112 Dr. Csere Izabella Gaborteam 00:58:49 átlag:
180 Zsömbik Zuzu GaborTeam 01:10:51 00:56:22
6 158 Rusvai Péter LUDUS 00:50:40  
109 Darabont István LUDUS 00:59:27 átlag:
139 Lengyel Gábor LUDUS 01:07:30 00:59:12
7 128 Kereszturi Sándor ZenTaigeri 00:59:42  
129 Keresztúri Zoltán ZenTaigeri 00:59:42  
167 Szuromi Péter ZenTaigeri 00:59:42  
130 Klain Eliza ZenTaigeri 00:59:42 átlag:
136 Kõvári Éva ZenTaigeri 00:59:42 00:59:42
8 193 Makranczi Balázs Sárban ragadunk 01:11:06  
104 Belovári Anita Sárban ragadunk 01:25:30 átlag:
194 Mikusné Antalicz Veronika Sárban ragadunk 01:25:30 01:20:42
           
           
           
Éjszkai 4 km csapat
1 333 Sipiczki Csaba x2s team 00:16:24  
323 Kovács Zsolt x2s team 00:16:41 átlag:
351 Tóth Viktor x2s team 00:19:06 00:17:24
2 326 Lukácsi Levente GaborTeam 00:20:00  
340 Türkösi Ottó GaborTeam 00:26:33 átlag:
346 Vizauer Gyöngyi GaborTeam 00:25:12 00:23:55
3 353 Kocsis László Dirty Five 00:32:10  
310 Gulyás Ferenc Dirty Five 00:33:19 átlag:
345 Vincze ilona Dirty Five 00:32:11 00:32:33
4 332 Rákosi Bence Spartan Training Pomáz 00:33:32  
329 Márkus Renáta Spartan Training Pomáz 00:33:31 átlag:
341 Varga Anett Spartan Training Pomáz 00:33:32 00:33:32

 

Eredmények: https://balaton-team.com/index.php/eredmenylista/2015.html 

Utoljára frissítve: kedd, 06 október 2015 00:48

A www.terepsport.hu oldal főszerkesztője, koordinátora. A X2S TEAM edzője és versenyzője.

Bemutatkozás duplanyil

Webhely: www.triatlonedzo.hu/

Új hozzászólás

Edzés, támogatás

A terepsport.hu a X2S TEAM multisport csapattal és edzőivel várja a felkészüléssel, edzéssekkel kapcsolatos kérdéseket. Csapat vagy személyi edzéseken is állunk az érdeklődök rendelkezésére.

Életmód tanácsok

Szakembereink a legtöbb életmód témában rövid időn belül választ tudnak adni. Elsősorban a természetgyógyászattal kapcsolatosan, de tagjaink között orvosok is várják a kérdéseket.

Táborok, csapat

A terepsportok legaktívabb és legeredményesebb magyar csapata a X2S TEAM. Tagjai közé várja azokat, akiknek a kalandok és a kihívások az élet mindennapos részei.

Kapcsolatok

Aktív kapcsolataink vannak a hazai és nemzetközi szervezetekkel, versenyrendezőkkel, így szinte bármilyen sporttal, versennyel kapcsolatos kérdésben nagy valószínűséggel tudunk segíteni.

Top Tweets

Szerdán indulunk egy újabb kalandra... https://t.co/Y60bgmts5F
Nyáry Krisztián kultúrtörténeti írása, ami kapcsolódik a mai naphoz is. Meg amúgy a magyar lelkülethez is. Remélem… https://t.co/jHqcMNGT0p
Ejha 🏆💪💡 https://t.co/eUQnTzVkD4

Maradjunk kapcsolatban!

Budapest, Solymár
T: +36 30 48 88 261
T: +36 70 70 84 474

X2S TEAM - terepsport felsőfokon

Magyarország legeredményesebb terepsport csapata a X2S TEAM

2005 óta 100+ bajnoki címet érdemeltek ki a sportolók, 2000+ eseményen vettek részt, a kiemelt médiamegjelenések száma 200+ (TV, magazinok, rádió interjúk) és a csapat 50+ rendezvényt szervezett.

Legyál Te is tagja ennek a közösségnek!

Amiért érdemes belépned a csapatba:

  • közös edzések, versenyek itthon és külföldön
  • egyedi megjelenés, csapatmez
  • váráslási kedvezmények
  • máshol nem megtalálható MULTISPORT érzés

Itt jelentkezhetsz, érdeklődhetsz duplanyil

Hivatalos

A www.terepsport.hu weboldal hivatalos tartalma.

 

Hivatalos

Oldaltérkép


 

Ars poetica

Rólunk

 

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Az oldal használatával elfogadod a sütik használatával kapcsolatos irányelveket.

(Az EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS 2016/679 RENDELETE szerint)