Bejelentkezés  \/ 
x
vagy
 Use Facebook account  Use Google account
x
2020. október 22. Csütörtök  Ma Előd és Korinna napja van.  

Flavin7 Tereptriatlon egyéni Országos Bajnokság és terepfutó verseny

  • Állapot: Archív
Harmadik alkalommal indul útjára az Egri Triatlon Klub sportolói által szervezett Bükk Kapu Terepshow verseny, melynek tereptriatlon gyökerei már 22 évesek, s ezzel a legrégebbiek az országban. Egy, a www.terepsport.hu által készített cikk illetve a www.sporthirugynokseg.hu interjú alapján pedig már Guiness rekorder is versenyünk hiszen a világon egyedülálló a folyamatosan megrendezett hasonló terepi események körében. tereptriatlon, X2S, Eger, Terepshow, egyéni, váltó, terepfutás, mtb

A Magyar Triatlon Szövetség elnöksége bizalmat szavazott az Egri Triatlon Klubnak azzal, hogy megbízta egyesületünket a 2013. évi Tereptriatlon Országos Bajnokság megrendezésével. Ezt a megbízást mi az eddigi – több mint 22 éves - szervezőmunkánk elismerésének vesszük, és ennek igyekszünk is maradéktalanul megfelelni, hiszen Eger – szűkebb hazánk – nem bővelkedik a különböző sportágak országos bajnokságainak megrendezésében.

07 júl. 2013 0 comment  

 

Vállalásunkkal tovább szeretnénk öregbíteni városunk sportos elkötelezettségeit, az egészséges életmód támogatásába vetett hitének erősítését. Lehetőséget adunk minden korosztály számara a terepen űzhető sportok – tereptriatlon, terepfutás - megismerésére, kipróbálására akár egyéni, akár triatlon váltó formájában.

A terepi adottságot maximálisan kihasználva egy könnyen elérhető – Egertől 7 km-re levő – optimális helyszínen van lehetőség az úszás, a terepkerékpározás és a terepfutásból álló verseny teljesítésére.

Triatlonban a 16. életévét betöltő férfiak és nők számára 13 korcsoportban ( 5 éves bontásban ) rendezzük meg az egyéni versenyt és még váltóban kerül értékelésre a táv – 500m úszás, 15 km terepkerékpározás, 5 km terepfutás –, teljesítése.

A kerékpározás és futás útvonala sok technikás helyet érint a közeli dombokon, így garantáltan érdekes terep lesz amatőr és profi versenyzőknek egyaránt.

A csak terepfutásban indulók részére 5 korcsoportban 6,7 valamint 20 km–n szervezünk versenyt.

A kísérő családtagok, gyerekek valamint minden érdeklődő számára – a fentieknél jóval rövidebb távokon (200m úszás, 3,5km terepkerékpározás, 1km terepfutás) – úgynevezett nyílt, népszerűsítő versenyt is rendezünk. Ezen minden korosztály részt vehet, családok, munkahelyi közösségek versenghetnek egymással, közösen megélt élményt szerezve a távok teljesítésével.

A versenyekre 2013. augusztus 17 -én kerül sor.

{jb_greenbox}A(z elő)nevezést érdemes lesz majd időben elkezdeni a nagyobb várható létszám miatt. A nevezési lehetőséget a klub illetve a www.odinsport.hu honlapján kell keresni!{/jb_greenbox} {jb_greenbox}Az Egri Triatlon Klub  https://www.nejanet.hu/egritk internetes oldalán található meg a részletes versenykiírás, a pályák szintmetszetei, néhány fotó és videó a versenyterepről.

A csodálatos környezetbe illeszkedő versenyekre minden érdeklődőt szeretettel várnak a rendezők!

A versenyről folyamatosan tájékoztatnak az országos és helyi médiák, a különböző internetes portálok, sportági fórumok, közösségi oldalak.

Hallgassátok, olvassátok, írjatok, … próbáljátok ki!{/jb_greenbox}

Versenyünk egyben jó felkészülési lehetőség is a szeptemberi ausztriai Tereptriatlon Európa Bajnokságra és az Életfa X2S Terepduatlon Országos Bajnokságra is.

 

Új hozzászólás

Edzés, támogatás

A terepsport.hu a X2S TEAM multisport csapattal és edzőivel várja a felkészüléssel, edzéssekkel kapcsolatos kérdéseket. Csapat vagy személyi edzéseken is állunk az érdeklődök rendelkezésére.

Életmód tanácsok

Szakembereink a legtöbb életmód témában rövid időn belül választ tudnak adni. Elsősorban a természetgyógyászattal kapcsolatosan, de tagjaink között orvosok is várják a kérdéseket.

Táborok, csapat

A terepsportok legaktívabb és legeredményesebb magyar csapata a X2S TEAM. Tagjai közé várja azokat, akiknek a kalandok és a kihívások az élet mindennapos részei.

Kapcsolatok

Aktív kapcsolataink vannak a hazai és nemzetközi szervezetekkel, versenyrendezőkkel, így szinte bármilyen sporttal, versennyel kapcsolatos kérdésben nagy valószínűséggel tudunk segíteni.

Top Tweets

A maraton világcsúcstartó Eliud Kipchoge együtt fut az afrikai vadőrökkel (+videó) https://t.co/T5V6ekKE5V @eththv által
Egy kis esti móka 💪💪💪 – fantasztikusan van, itt: Multisport Bázis https://t.co/zXtBECkHwn
Azt hiszem Terry Jonesről, a Monty Python egyik tagjáról így illő megemlékezni. Szomorúan, de vidáman... Isten áldj… https://t.co/6SmSLchZiA

Maradjunk kapcsolatban!

Budapest, Solymár
T: +36 30 48 88 261
T: +36 70 70 84 474

X2S TEAM - terepsport felsőfokon

Magyarország legeredményesebb terepsport csapata a X2S TEAM

2005 óta 100+ bajnoki címet érdemeltek ki a sportolók, 2000+ eseményen vettek részt, a kiemelt médiamegjelenések száma 200+ (TV, magazinok, rádió interjúk) és a csapat 50+ rendezvényt szervezett.

Legyál Te is tagja ennek a közösségnek!

Amiért érdemes belépned a csapatba:

  • közös edzések, versenyek itthon és külföldön
  • egyedi megjelenés, csapatmez
  • váráslási kedvezmények
  • máshol nem megtalálható MULTISPORT érzés

Itt jelentkezhetsz, érdeklődhetsz duplanyil

Hivatalos

A www.terepsport.hu weboldal hivatalos tartalma.

 

Hivatalos

Oldaltérkép


 

Ars poetica

Rólunk

 

A figyelmedbe ajánljuk...

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Az oldal használatával elfogadod a sütik használatával kapcsolatos irányelveket.

(Az EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS 2016/679 RENDELETE szerint)