Sárdagasztás az egri dombokon – ítéletidő után X2S tereptriatlon
A többszöri eső és viharos időjárás miatt kifejezetten extrémnek ígérkezett a XIX. alkalommal megrendezett egri tereptriatlon pályája, ezért csak a legelszántabbak álltak rajthoz a szombati napsütésben. Több országos bajnok is rajthoz állt – de még számukra sem voltak egyértelműek az esélyek.
08 aug. 2010
Kategória:
Archív
Tereptriatlon OB, Nőtincs
Idén a megszokott időpontban (augusztus 20 környékén) ismét megrendezésre került immár ötödik alkalommal a n őtincsi tereptriatlon verseny, amely egyben Országos Bajnokság is volt. Szerencsére idén a tóban a halak is jobban érezték magukat mint két éve, így az úszás lebonyolításának sem volt akadálya. A hétvégi sűrű külföldi versenyprogram hatására néhányan (főleg a tehetősebbek) távolmaradtak a versenytől, de így is több mint 70 fő mérte össze a tudását a különböző kategóriákban.
31 aug. 2009
Kategória:
Archív
Magyar sportsikerek a Schöckel Classic duatlon extrém versenyen
A X2S-KONA TEAM két tagja is a legjobbak közé került a Schöckel Classic duatlonon, ami az osztrákok egyik legnehezebb hegyi multisport versenye. POÓR Brigitta a nők között a 6., ZISKÓ Balázs a férfiak között a 8. helyet szerezte meg, ezzel mindketten a legjobb külföldi címet is elnyerték.
11 jún. 2009
Kategória:
Archív
Gyöngyösi Kálvária - X2S terepduatlon
Gyönyörű idő fogadta a népes versenyzősereget Gyöngyösön a Kálvária dombon első alkalommal megrendezett terepduatlonon. Ugyan az esemény része volt az X2S sorozatnak is ez a verseny, de mindenféleképpen a barátságosabb, teljesíthetőbb, amolyan ráhangoló esemény volt az igazán nehéz erőpróbákra, amelyek közül a legismertebbek a visegrádi és a piliscsabai multisport események.
04 máj. 2009
Kategória:
Archív
X2S-KONA TEAM bemutatkozása a Bringaexpón
A tavasz első nagy bicajos rendezvényén, a Bringaexpó 2009-n bemutatkoztak a X2S-KONA TEAM és a KONA csapatkerékpárok. A kiállítás fontos esemény volt a magyar kerékpáros életben, hiszen a nehéz gazdasági és politikai helyzetben nagyszerűen kifejezte, hogy a kerékpározás, a sport és az egészség továbbra is fontosak maradtak az embereknek. A X2S-KONA TEAM továbbra is az egészséges életmód képviselője marad a versenyeken csakúgy, mint a megjelenéseiben.
30 márc. 2009
Kategória:
Archív
Téli triatlon OB - Galyatető 2009
A nagy érdeklődésre való tekintettel, március 7.-én szombaton megrendezzük a 2. X2S téli triatlon Országos Bajnokságot Galyatetőn. Mivel sok észrevétel érkezett azzal kapcsolatban, hogy pénz és támogatók nékül is lehet jó versenyt szervezni, ezért a kiírásban a verseny minimális körítéssel került meghírdetésre. Azonban a triatlon szerető emberek és cégek összefogásában értékes díjakkal és szép érmekkel emeljük az OB színvonalát.Kiemelt támogatók


27 febr. 2009
Kategória:
Archív



