2019. június 17. Hétfő  Ma Laura és Alida napja van.

Balaton Maraton - nagyszerű verseny, X2S váltógyőzelem

Ziskó akcióbanCsodálatos őszi időben, napsütésben és 13 fokban futottak azok, akik részt vettek a 6. Intersport Balaton Maraton és Félmaraton második napján november 15-én, Siófokon. A X2S-KONA TEAM színeiben Ziskó Balázs és Garami Árpád nyerték a páros váltók versenyét.
16 nov. 2009 0 comment

A kétnapos futóhétvége első napján a résztvevők délelőtt 14, délután pedig 7 kilométert teljesíthettek, vasárnap pedig félmaraton várt rájuk. A második napon összesen 1800 futó; maratonisták, félmaratonisták, váltósok sorakoztak fel a rajtvonalnál, hogy a startpisztoly eldördülésekor nekivágjanak a kétkörös versenynek. A futók útvonalának nagy része a balatoni sétányon vezetett, karnyújtásnyira a magyar tengertől.

A félmaratoni versenyszám indulói közül Szabó Gábor és Vajda Zsuzsa voltak a leggyorsabbak, míg a kétnapos maratont teljesítők között Ilisz Pál és Rácz Adél szerezték meg a győzelmet. A mezőnyben ott volt Simóka Beáta sportért felelős államtitkár is, aki idén már nem először vett részt futóversenyen. Több vállalkozó szellemű tűzoltó teljes menetfelszerelésben teljesítette a távot.

Nagyítás

A páros váltók versenyét az idén több exrémsport győzelmet megszerző Ziskó Balázs (X2S-KONA TEAM) és Garami Árpád váltó nyerte. Mindketten elsősorban terepfutók, bár nevükhöz kötődik több országúti verseny győzelem is.

A futók közül ezen a napon is sokan viselték a Piros Orrot, mellyel jelezték, támogatják a bohócdoktorok tevékenységét -összesen 325 ezer forint gyűlt össze javukra a siófoki hétvége alatt.

A 6. Intersport Balaton Maraton és Félmaratonnal, Siófokon zárult a BSI 2009-es futószezonja - a 2010-es évadnyitónak is a Balaton fővárosa ad majd otthon, innen rajtol a 3. BSI Balaton Szupermaraton március 18-án.

3 Bá-Ro Nafuklu Bán Gergely, Rostás Pál 00:49:51 01:15:47 00:24:49 02:30:27

Egy mintaszerű kezdés a Running Warriors sprint futamán, a Bánki tónál. Nagyon szép és -néhez a pálya 💪🏆💪🏆. Holnap… https://t.co/zFEehFNTG9
Kezdődik a mai nap OCR versenye: Running Warriors sprint🏆🏆🏆 Holnapra előzetes: szuper a pálya, a tó tökéletes, extr… https://t.co/ly0qdOCCnP

(Az EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS 2016/679 RENDELETE szerint)